Блогерка з подвійним обличчям: видавала себе за юну дівчину, виявилася 58-річною жінкою

Блогерка з подвійним обличчям: видавала себе за юну дівчину, виявилася 58-річною жінкою

Популярна китайська блогерка вдавала з себе юну дівчину, до того часу, поки в одному з прямих ефірів не стався курйоз. Через технічну несправність під час ефіру з обличчя блогерки зник фільтр, який змінював її обличчя, і глядачі побачили перед собою жінку середніх років.

Про це повідомляють на сайті  ВВС.

Неприємність сталася ще  25 липня, коли зірка інстаграму вела пряму трансляцію на онлайн-платформі Douyu спільно зі ще однією дівчиною. На цій платформі блогерка мала понад 100 тисяч підписників

Відомий китайський глянець Global Times написав, що фанати називали її «милою богинею».  Навіть деякі прихильники відправляли їй гроші — іноді суми сягали понад 15 тисяч доларів.

Підписники розуміли, що вона накладає на своє обличчя фільтр, але вони навіть не уявляли наскільки він змінює її зовнішність. На прохання показати обличчя без фільтру, вона відмовляла. Однією умовою була сума подарунків, яку б їй мали вислати, це 100 тисяч юанів (близько 12 тисяч доларів).

«Зрештою, я доволі непогано виглядаю», — казала вона, натякаючи, що заслуговує на хорошу винагороду.

Сама блогерка усвідомила, що сталося, лише після того, як підписники, які мали доступ до її VIP-кімнати, почали від неї відписуватися.

Цікаво, що попри курйоз навколо блогерки кількість підписників її профілю на Douyu навіть зросла: зараз їх вже близько 650 тисяч.

Нагадаємо, що репер – новачок побив рекорд чарту, який тримався понад 20 років.

Фото – з відкритого доступу

Syla News

Коментувати

175 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up