Нацбанк України відповів на критику Мінфіну щодо зміцнення гривні

У Національному банку України повідомили, що будуть і надалі  продовжувати свою політику щодо зменшення різких валютних коливань. Але додали, що не будуть ставати на заваді «ринковому тренду на зміцнення гривні».

Про це повідомив директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко у коментарі «Інтерфакс-Україна», передає Громадське.

«В Україні плаваючий, а не фіксований курс гривні. У нас немає такої тактики, щоб захищати якусь цифру, наприклад, не дати гривні зміцнитися більше 25 гривень за долар чи не дати гривні ослабнути більше 30 гривень за долар. Тобто, у цьому і є суть політики плаваючого курсу, він змінюється під впливом попиту та пропозиції», — заявив Пономаренко.

За словами пана Сергія, Нацбанк діє відповідно до довгострокового плану щодо валютних інтервенцій, які не впливають на напрямок курсу гривні. Причиною теперішнього зміцнення гривні він вважає сприятливі зовнішньоекономічні фактори, зокрема приплив іноземних інвестицій у державні цінні папери України, високі ціни на товари українського експорту.

Зазначимо, що Віталій Кличко просить НАБУ знайти того, хто запропонував Богдану хабар від його імені.

Фото з відкритих джерел

Syla News

Коментувати

116 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up