Комітет Сенату США затвердив пакет санкцій проти «Північного потоку-2»

Комітет у закордонних справах Сенату США проголосував за введення санкцій щодо компаній-учасників будівництва магістрального газопроводу з Росії до Німеччини через Балтійське море «Північний потік-2».

Про це повідомляють на сайті Громадського.

Як передає Reuters, законопроект «Про енергетичну безпеку Європи» схвалили 20 членів комітету, проти введення санкцій виступили двоє.

В дщокументі передбачається введення обмежувальних заходів проти всіх компаній, які продають або здають в оренду морські судна для будівництва «Північного потоку-2», а також надають фінансову або технічну підтримку.

Щоб проект став чинним, він повинен пройти через увесь Сенат і Палату представників. Опісля, його повинен підписати президент США Дональд Трамп.

Раніше джерела американського видання The Daily Beast у верхній палаті законодавчого органу США назвали ім’я американського сенатора, який зірвав санкції проти «Північного потоку-2». Це був Ренд Пол — республіканець із Кентуккі і близький друг президента Дональда Трампа.

«Північний потік 2» — проект магістрального газопроводу з Росії у Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 кілометрів. Проект є другою гілкою «Північного потоку», націленого на постачання російського газу до ЄС в обхід України та східних держав-членів Євросоюзу. Перша гілка (Nord Stream-1) функціонує від 2011 — 2012 років. Друга гілка мала дозволити Газпрому постачати російський газ до ЄС без використання української газотранспортної системи, проте російська енергетична компанія зіткнулася з труднощами щодо побудови «Північного потоку-2», тому майбутнє транзиту газу до ЄС невизначене. Зокрема, Данія може наполягати на прокладанні газопроводу за новим маршрутом на південний схід від острова Борнхольм. Наразі Данія залишається єдиною державою, що не видала російському «Газпрому» дозвіл на будівництво.

Нагадаємо, що у РФ дали дозвіл на будівництво “Північного Потоку – 2”.

Фото з відкритого доступу

Syla News

130 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up