Колишнього президента США Рональда Рейгана обвинувачують в расизмі через 15 років після його смерті

40-го президента США Рональда Рейгана зловили на расистських висловлюваннях через 15 років після його смерті. Оскільки він назвав «мавпами» делегатів від африканських країн в Організації Об’єднаних Націй ще в 1971 році .

Про це повідомляє видання The Atlantic, передає Громадське.

Виданна The Atlantic  отримало у Національному архіві США повну версію аудіозапису розмови між Рейганом, який на той момент був губернатора Каліфорнії, і 37-м президентом Річардом Ніксоном.

Телефонна розмова, яку зараз визнають расистською, відбулася в 1971 році. Коли за день до цього ООН прийняла резолюцію про визнання Китайської Народної Республіки.

Після зазначеного засідання ООН право представництва Китаю перейшло від Тайваню до КНР, включаючи місце постійного члена Ради Безпеки ООН. Опісля, члени делегації Танзанії почали танцювати в Генеральній Асамблеї.

Рональд Рейган, затятий захисник Тайваню, подзвонив Ніксону і висловив своє невдоволення проти делегатів, які не проголосували за США.

«Минулої ночі я дивився їх по телевізору», – сказав Рейган. «Так», – відповів Ніксон.

Рейган продовжив обурюватися: «Побачити цих мавп з африканських країн, чорт їх забирай, їм як і раніше некомфортно носити взуття!». ( Саме цей уривок телефонної розмови доводить расистські настрої Рейгана)

На протилежному кінці телефонного дроту Ніксон відповів сміхом.

Запис телефонної розмови знайдений помічником професора історії у Нью-Йоркському університеті Тімом Нафталі, який керував Президентської бібліотекою Ніксона з 2007 по 2011 рік. Він також наголовив на тому, що раніше цей фрагмент розмови був відредагований з міркувань конфіденційності та оприлюднений Національним архівом в 2000 році.

Нагадаємо, що Британка звинуватила 12 підлітків у згвалтуванні, тепер її звинувачують в наклепі.

Фото з вільного доступу

SylaNews

57 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up