Укрзалізниця пригрозила уряду скороченням обсягів пасажироперевезень

В Укрзалізниці заявили, що зменшать обсяги пасажирських перевезень, якщо в уряді не погодять зміни до Податкового кодексу щодо зменшення ставки податку на землю для компанії.

Про це йдеться у заяві директора з розвитку бізнесу Укрзалізниці Андрія Рязанцева, розміщеній на сайті компанії, передає Громадське.

За словами Рязанцева, під час голосування бюджету на 2019 рік до Податкового кодексу внесли зміни, відповідно до яких Укрзалізницю позбавили права на пільгу зі сплати податку на землю. Через це Укрзалізниці необхідно буде переплатити 3 мільярди гривень цього податку до бюджету.

В уряді ж не хочуть погоджувати законопроект, який повертає Укрзалізниці пільгову ставку у розмірі 25% від стандартної ставки податку на землю.

«Додаткові витрати (на сплату податку на землю — ред.) у 3 млрд грн на рік призведуть до перегляду обсягів пасажирських перевезень у сторону зменшення, скорочення малоефективної інфраструктури», — повідомили в Укрзалізниці.

Там також додають, що у більшості країн світу залізниця та залізнична інфраструктура не оподатковується податком на землю взагалі.

Напередодні в УЗ заявили, що пасажирські перевезення завдають компанії 10 мільярдів гривень збитків щороку.

Наприкінці червня стало відомо, що Укрзалізниця планує запровадити «ринкові ціни» на залізничні квитки.

Зазначимо, що деякі напрямки пасажирських перевезень Укрзалізниці є збитковими. Збиток від більшості пасажирських перевезень Укрзалізниця покриває коштами, отриманими від вантажних перевезень.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

107 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up