Росія перекрила значну частину Чорного моря

Росія з 24 липня перекрила п’ять районів Чорного моря, сумарною площею 118 570 км², що становить понад чверть його загальної площі у 436 402 км².

Про це йдеться у міжнародних приписах мореплавцям №280, №287A, №287B і 0817/2019, які наводить Український мілітарний портал.

Термін дії цих міжнародних приписів — до 19 серпня.

Через перекриті райони проходять звичні та рекомендовані міжнародні морські суднохідні шляхи до Болгарії, Грузії, Румунії та України, відтак їхнє перекриття блокує морське сполучення з цими країнами.

Чіткої причини закриття не зазначено. Частина ділянок у приписах названа як «небезпечна для плавання», ще частина закрита для проведення заходів бойової підготовки.

Водночас Український мілітарний портал відзначив, що у Росії немає стількох наземних та надводних сил аби була потреба у перекритті такої площі у відповідних районах для проведення комплексу заходів бойової підготовки. Також у неї відсутня необхідна кількість плавзасобів для контролю та перекриття відповідних районів для забезпечення безпеки судноплавства.

Фото: джерело

Syla.news

262 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up