ДФС виявила 10,3 тисячі неоформлених працівників за півроку

У січні-червні 2019 року працівники Державної фіскальної служби України у ході перевірок підприємств виявили 10,3 тисячі людей, які працювали без належного оформлення, що порушувало їхні права.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Окрім виявлених нелегальних працівників, ДФС застосувала до їхніх роботодавців штрафи та донарахувала їм податкові зобов’язання: з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 471,7 мільйона гривень, а зі сплати єдиного соціального внеску — 35,4 мільйона гривень.

Також від початку року ДФС домоглися укладання додаткових 82,2 тисячі трудових угод між роботодавцями та працівниками.

«За січень-червень 2019 року до державної реєстрації залучено 11,8 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно. До бюджетів додатково сплачено 12,5 млн грн податків та зборів та 14,4 млн грн єдиного внеску», — повідомили у ДФС.

Раніше у ДФС повідомляли, що за допомогою їхніх перевірок вдалось працевлаштувати 93 тисячі працівників туристичної сфери.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

61 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up