“Слуга народу” виступає за страхову медицину, накопичувальну пенсійну систему та відкриття ринку землі

Лідер “Слуги народу” Дмитро Разумков розповів, що серед планів партії є запровадження страхової медицини, створення накопичувальної пенсійної системи та відкриття ринку землі.

Про це Разумков розповів в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, передає Громадське.

Щодо пенсійної реформи Разумков зазначив, що хоче запровадити накопичувальну систему, але на перехід до неї потрібен час.

Медичну реформу лідер “Слуги народу” бачить у запровадженні страхової медицини, однак найближчим часом це питання не може бути вирішене, оскільки наразі вона доступна лише працевлаштованим. Натомість у зоні ризику залишаються діти, пенсіонери та громадяни, які не можуть вижити без допомоги держави. А таких, як зауважив Разумков, більшість. Тому це питання над яким треба буде працювати.

Щодо ринку землі Разумков заявив:

“Напевно це правильно, якщо власник може використовувати свою власність. Це ваше право, конституційне право. Тому позиція нашої команди така: ринок землі потрібно відкривати”. 

Він додав, що на це також потрібен час, адже необхідно підготувати законопроєкти та обговорити проблемні питання.

Нагадаємо, перше засідання новообраної Ради може відбутися в кінці серпня — на початку вересня.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

429 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up