Нафтогаз: Зупинка “Північного потоку-2” — чи не єдиний спосіб зберегти транзит газу через Україну

У Нафтогазі відреагували на інформацію про те, що Росія намагатиметься укласти контракт про транзит газу з Україною терміном на 1 рік. Там вважають, що така позиція Москви є черговим доказом того, що єдиним способом зберегти транзит газу через Україну є зупинка російських обхідних газопроводів.

Про це повідомив виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко, передає Громадське.

“Це ще раз доводить, що поки що чи неєдиним важелем впливу на збереження хоч якогось транзиту через Україну є зупинка будівництва “Північного потоку-2″. Сподіваюсь, на це звернуть увагу у Європі, зокрема в Німеччині”,

— сказав Вітренко.

За його словами, жодних чітких пропозицій щодо умов нового контракту про транзит газу не надходило. Так само Росія досі не відповіла на пропозицію Єврокомісії, озвучену під час попередніх тристоронніх переговорів щодо транзиту газу.

Читати також:  Газпром шантажуватиме Україну та Європу газовою кризою, - голова Нафтогазу

Нагадаємо, за повідомленням Reuters, Росія шукає можливості на укладання нового транзитного контракту про постачання свого газу до Європи через газотранспортну систему України терміном на 1 рік — на час, який “Газпрому” знадобиться на добудову обхідних газогонів.

Фото з вільного доступу

Syla.news

92 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up