Україна запропонує МВФ пом’якшити свою позицію щодо цін на газ

Під час нового етапу переговорів між Україною та Міжнародним валютним фондом щодо укладання нової кредитної програми, українська сторона буде пропонувати МВФ пом’якшити свої вимоги щодо рівня цін на газ для населення.

Про це повідомив представник президента у Кабінеті міністрів України Андрій Герус напередодні засідання уряду 24 липня, передає Громадське, посилаючись на “Ліга.Бізнес”.

“Переговори будуть у вересні, і позиція така, щоб була більш м’яка позиція щодо цін на газ та лібералізації ринку газу”,

— сказав Герус.

Читати також:  Тариф "Львівгазу" на розподіл газу завдає збитків- Войсович

Він підкреслив, що Україна не відмовляється від своїх зобов’язань щодо запровадження ринкових цін на газ для населення, однак такий перехід необхідно робити поступово.

“Це будуть звичайні переговори, і будуть питання, як краще лібералізувати ринок газу, як краще побудувати вільний, конкурентний ринок, щоб від цього виграли споживачі”,

— додав Герус.

Нагадаємо, ціна газу для населення у серпні впаде ще на 5,5%.

Читати також:  "Нафтогаз" згоден отримати російський борг газом

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

----------------------

Коментувати

114 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up