Інформаційна війна буде тривати до того часу, доки буде потреба маніпулювати думками українців, – Сергій Устюков

Інформаційна війна триває. Особливо помітні її прояви в час виборів, коли маніпулювати думками людей особливо легко й вигідно. 

Про це керівник інформаційного агентства “Syla.news” Сергій Устюков розповів в інтерв’ю на “5 каналі Львів”.

“Інформаційна війна триває і буде тривати до того часу, доки буде потреба впливати на думки українців і маніпулювати ними”,

– констатував Устюков.

За його словами, інформаційних ресурсів, які розміщують контент у соцмережах, є дуже багато. А от проблема читача в тому, що він мало аналізує й думає.

“Вони читають поверхнево, не вникають, тому ними легко маніпулювати, закидати різного роду інформацію. Якщо прослідкувати коментарі під тою чи іншою розміщеною інформацією, бачимо, що люди не читають зміст цієї новини і навіть не переходять за посиланням. Але готові один одного перегризти. Це свідчення того, що маніпулювати людьми дуже легко”,

– додає керівник інформаційного агентства “Syla.news”.

Читати також:  Незрячі люди зможуть користуватись офіційним сайтом Львівської міської ради (Коментарі)

Сергій Устюков зазначив, що видання, керівником якого він є, також неодноразово стикалося з атаками й недобросовісними конкурентами. Зокрема, минулого року на початку президентської кампанії роботі сайту перешкоджали різними способами.  Але вдалося вистояти й зберегти можливість і далі розміщувати новини.

Цьогоріч, уже під час виборчої кампанії перед парламентськими виборам, інформаційне агентство знову стикнулося з брудними технологіями.

“Я отримав дзвінок з одного з штабів у Львові. Мені сказали, що ми розмістили негативний матеріал про одного з їхніх кандидатів. Скажу відверто, я не займаюсь жорсткою інформаційною політикою. Але припустив, що, можливо, є матеріал, який треба проаналізувати. Як виявилося потім, відбулася реєстрація клона сайту “Syla.news” з іншим доменним іменем з гіперпосиланням на справжній сайт. І там дійсно була брудна інформація про одного з кандидатів”,

– коментує ситуацію Устюков.

Читати також:  Сайт Syla.news намагаються дискредитувати

Також він додав, що зараз з’ясовують, хто є причетним до дискредитації видання, та подаватимуть заяву до поліції.

Нагадаємо, 17 липня, невідомі використали ім’я інформаційного агентства Syla.news, створивши окрему сторінку sylanews.site. На ній опублікували матеріал, який не має жодного стосунку до редакції видання.

Фото Сергій Устюков/Facebook

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ:

440 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up