Баталії на 118: Богдан Дубневич визнав свою поразку ще до підбиття підсумків голосування

На 118 виборчому окрузі запекла боротьба тривала між самовисуванцем Богданом Дубневичем та кандидаткою від партії “Голос” Галиною Васильченко. Наразі ЦВК опрацювала 99, 28% протоколів, та Дубневич уже визнав свою поразку.

Про це самовисуванець та депутат Верховної Ради VIII скликання написав на своїй сторінці у Facebook.

“Кожна людина отримує певний час і можливість, аби зробити щось важливе у житті. Тому я ніколи не пошкодую за жодну згаяну годину п’яти років депутатства на рідній Пустомитівщині та в частині Личаківського і Шевченківського районів Львова. Усе, що вдалося, це наші перемоги, усе, що ні, було майбутніми планами. Я не приховую того, що працював у більшості як господарник, бо наведення порядку на окрузі вважав своїм пріоритетом. Сьогодні такий шанс випав моєму конкуренту, і я дуже хотів би, щоб усі розпочаті справи мали завершення, особливо, щоб освіта, медицина, культура, спорт і дорожня інфраструктура надалі впевнено розвивалися і осучаснювалися на окрузі”,

– повідомив Дубневич.

Тому за найновішими даними ЦВК та з визнанням конкурента на окрузі перемагає Галина Васильченко, кандидатка від політичної партії “Голос”. Її підтримали 31,51% виборців. Дубневич набрав 30,12% голосів.

Читати також:  «На Львівщині ми не маємо явних прецедентів порушень" - Роман Фединяк

Після них – кандидат від “Слуги народу” Артем Федецький – 12,33%, Тарас Кльофа від “Об’єднання “Самопоміч” – 9,18% та Любомир Мельничук від ВО “Свобода” – 6,98%.

Інші кандидати набрали менше 5% голосів.

Нагадаємо, раніше на 118 окрузі спостерігачі від політичної сили “Голос” помітили порушення, що створюють загрозу фальсифікації виборів. Згодом ситуацію взяли під контроль.

Читати також:  ЦВК опрацювало понад 80% протоколів - перемагає Зеленський

Фото Богдан Дубневич/Facebook

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

 

----------------------

Коментувати

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up