На 118 окрузі відбувається крадіжка голосів, – “Голос” (ВІДЕО)

На 118 окрузі спостерігачі від політичної сили “Голос” помітили порушення, що створюють загрозу фальсифікації виборів. 

Про це під час термінового брифінгу заявив лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук.

Йдеться про можливі порушення на 118 окрузі, де конкурують кандидатка від “Голосу” Галина Васильченко та Богдан Дубневич.

“Учора, за результатами екзит-полу, Васильченко перемогла Дубневича з розривом в 13,4%. Вона набрала 36,3% голосів, а Дутбневич – 22,9%. Екзит-пол проводила соціологічна агенція ФАМА. Проте сайт ЦВК показує, що наразі перемагає Дубневич. Як це сталось? З тих дільниць, де він мав більше голосів, дані вводилися в сервер ЦВК, а з тих, де перемагає Васильченко, дані відправляються на доопрацювання, на уточнення результатів”,

– зазначив очільник партії.

У “Голосі” стверджують, спостерігачі побачили затримку на окремих  ДВК:

“Комісії почали тягнути зі складенням протоколів про підрахунок голосів на відповідних виборчих дільницях, де Васильченко перемагала Дубневича”.

Окружна комісія, на думку  політичної сили, працює упереджено. Протоколи дільничних комісій, які показали гарний результат  Васильченко, почала повертати на уточнення виборчих комісій з різних причин. Також додали, що станом на 15 годину Окружна комісія повернула близько двох десятків протоколів на уточнення.

“Сукупність всіх обставин дає підстави говорити про можливість зриву виборів, або навіть про загрозу фальсифікації виборів у цьому одномандатному виборчому окрузі”,

– зазначили в “Голосі”.

Партія Святослава Вакарчука вимагає у Центральної виборчої комісії невідкладно змусити окружну та дільничі комісії  виконати вимоги закону та встановити підсумки голосування в межах округу №118: прийняти протоколи ДВК, внести їх в ІАС “Вибори” та скласти протокол про підсумки голосування.

Також керівник політичної сили звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити вільне волевиявлення громадян.

Терміновий прес-брифінг Святослава Вакарчука про порушення виборчого законодавства на 118 окрузі

Опубліковано Голос Понеділок, 22 липня 2019 р.

Нагадаємо, є оновлені результати виборів у Львівській області. Наразі лідирує “Голос”.

Фото  “Голос”/Facebook

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

114 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up