Верховний Суд зняв Онищенка з виборів

Верховний Суд задовольнив апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії і зняв Олександра Онищенка з кандидатів у депутати на дострокових виборах 21 липня.

Рішення суд ухвалив 21 липня, повідомили  у ЦВК.

“Центральна виборча комісія повідомляє, що рішенням Верховного Суду від 21 липня 2019 року апеляційну скаргу Комісії на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2019 року, яким ЦВК було зобовʼязано зареєструвати Онищенка О.Р. кандидатом в народні депутати в ОВО № 93, задоволено. Згадане рішення Шостого апеляційного адміністративного суду скасовано”,

– ідеться у повідомленні.

Читати також:  Рівень довіри на Львівщині до президента та його команди набагато зріс, - Ростислав Тістик

Суд дійшов висновку, що обставини, на які посилався Онищенко, а саме те, що він навчався за кордоном, вже існували на час прийняття судового рішення, про перегляд якого просив заявник, і були йому відомі.

У своєму рішенні Верховний Суд встановив, що надання неналежної правової оцінки обставинам привело Шостий апеляційний адміністративний суд до помилкового висновку.

18 липня Шостий апеляційний суд Києва дозволив депутату-втікачу Олександру Онищенку балотуватися на виборах до Верховної Ради. Суд визнав, що Олександр Онищенко впродовж останніх трьох років не переховувався від правоохоронців, а навчався верхньої їзди в Іспанії

Фото з вільного доступу

Читати також:  "Вибори "П" про реакцію львів'ян на результати виборів, "Народ говорить"

Syla.news

 

----------------------

Коментувати

85 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up