Ця дочасна виборча кампанія – найбільша політична афера останнього десятиліття, – Віталій Ковтун

Громадський діяч, член правління “Західний інформаційний фронт” Віталій Ковтун у межах інформаційного марафону “Вибори “П” розповів, чого варто очікувати від голосування на сьогоднішніх парламентських виборах.

Певні порушення є – це агітація кандидатів стовпах, особливо це стосується мажоритарників.

“Станом на 12 годину явка виборців у Львові становила більше 13%. Це означає, що ми можемо прогнозувати, що явка на цих дочасних парламентських виборах буде доволі низькою. Я прогнозую явку до 50%”,

– зазначив Ковтун.

Громадський діяч вважає цю дочасну виборчу кампанію “найбільшою політичною аферою останнього десятиліття”.

“Навіть самі ініціатори виборів стикнуться з такою ситуацією, коли будуть здивовані своїм результатом і розкладами політичних партій у парламенті”,

– додав Ковтун.

Читати також:  Спостерігачі зафіксували перші порушення на виборах

За його словами, сьогодні можна спостерігати досить багато вкидів різних даних від різних екзит-полів, але варто зберігати спокій та дочекатися кінця дня голосування.

Ковтун резюмував, що політична легітимність парламенту, який сьогодні обирають, буде відносною та здатна провокувати протестні настрої.

Нагадаємо, станом на 15-у годину явка виборців становила 44,94%.

Ольга Мацьків

Читати також:  У Дніпрі біля дільниці продавали солодощі за… 5 копійок

© SYLA NEWS

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ:

166 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up