Найскладніший був тиждень перед виборами, – Роман Лозинський

Координатор партії “Голос” на Львівщині Роман Лозинський у межах інформаційного марафону “Вибори “П” розповів про підготовку партій до голосування.

За словами Романа Лозинського, порушень на дільницях вистачає, але цьому можна запобігти.

“Я думаю, що порушень буде менше, коли самі люди будуть реагувати. Я вже бачу, як люди проявляють свою активну позицію . Саме вона унеможливлює дуже багато фальсифікацій, порушень.Чим більше людей не проголосує, тим більше голосів буде вкрадено”,

– коментує координатор партії “Голос” Роман Лозинський.

Тиждень перед виборами для команди партії “Голос” видався найскладнішим, адже він перетворився в справжню виборчу гонку.

“Найскладніший був тиждень перед виборами. Важко було оминути ту “чорнуху”. Адже склалося враження, що всі політичні сили припинили агітувати за себе, а почали боротьбу проти інших. Тому ми просто замість того, щоб далі пояснювати людям наші ідеї, мусіли вдень і вночі їздити і збирати усі матеріали, цю всю чорнуху”,

– додає Роман Лозинський.

Читати також:  «Вибори «П» - томос, воєнний стан чи захоплення у полон українських моряків?

Координатора партії “Голос” дивує, що ці методи досі користуються популярністю.

“Ми сподіваємося, що з часом такі методи вимруть, як і політична реклама, яку, на нашу думку, потрібно відмінити. Ми надіємось, що політична культура тих, хто кандидує, зміниться”,

– розповідає Лозинський.

Доброчесність та досвід соціологічних агенції, на думку Романа Лозинського, є основним для виборців. Про екзит-поли та соціологічні опитування координатор “Голосу” розповідає так:

“Тут важливо говорити про доброчесність. Якщо доброчесні агенції роблять соціологічні опитуваня, це повністю нормальний інструмент для того, щоб заміряти настрої людей в суспільстві. Дуже важливо в суспільстві отримати зворотній зв’язок. Не тільки за кого люди будуть голосувати, а й те, які українські проблеми болять в людей. На жаль, зараз не всі агенції є доброчесні, і дуже часто їх використовують щоб маніпулювати”.

Нагадаємо, координатор спостереження за виборами громадянської мережі “ОПОРА” у Львівській області Тарас Радь поділився найсвіжішими відомостями про те, як проходять вибори.

Читати також:  «Вибори «П» - про «нечисть», Парубія, волосся Садового, Ляшка, Олега Винника та Міністерство культури

Фото- Syla News

Маргарита Пашкова для  Syla News

 

----------------------

Коментувати

132 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up