Мені прикро, що сьогодні “зомбоящик” став ще більш проросійським, проолігархічним, ніж був за президентської кампанії, – Олег Синютка

У межах інфрмаційного марафону “Вибори “П” голова Львівської ОДА (2014-2019 рр), член партії “Європейська Солідарність” Олег Синютка  розповів про особливості парламентських виборів на Львівщині.

Синютка зазначив, що за часів його керівництва ЛОДА виборча кампанія на Львівщині і “ОПОРОЮ”, і міжнародними спостерігачами визнавалася як одна з “найчистіших”.

“Дуже добре, що це підтримується і зараз. За тими відомостями, які надходять, вважаю, що в нас все гаразд”,

– сказав член партії “ЄС”.

За його словами, львів’яни завжди подавали приклад, як повинна проходити виборча кампанія: неупереджено та чисто. Синютка додав, що на цих виборах навіть на мажоритарних округах не було багато “чорного” піару.

“Мені прикро, що сьогодні “зомбоящик” став ще більш проросійським, проолігархічним, ніж був за президентської кампанії. Тому ми старалися поза межами телевізора, насамперед через особисте спілкування, дійти до виборця”,

– розповів колишній очільник Львівської ОДА.

Читати також:  Трамп заявив, що хоче налагодити відносини з Путіним

На його думку, рейтинги – це технології.

“Компанії, які не хочуть мати доброго реноме, продають своє імя, щоб оприлюднити високі рейтинги певних сил. А от екзит-поли, які оприлюднять сьогодні 0 20.00, думаю, не будуть суттєво відрізнятися від результатів, які ми отримаємо.”,

– резюмував Синютка.

Ексочільник Львівщини додав, що під час цієї виборчої кампанії не відчував тиску адміністративного апарату.

“ЄС” не вважає рішення Конституійного суду бездоганним з точки зору всіх юридичних аспектів. Але участь у виборах таки взяли.

“На президентських виборах всі мали можливість вільно агітувати. Що стосується  парламентської кампанії, є звичайно проблема часових рамок”,

– підсумував Синютка.

Читати також:  ЄС не визнає рішення "суду" над Ільмі Умеровим

Нагадаємо, координатор спостереження за виборами громадянської мережі “ОПОРА” у Львівській області Тарас Радь повідомив, які порушення фіксують на виборчих дільницях.

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

----------------------

Коментувати

151 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up