На фондовій біржі виставили акції банку РФ

Українська фондова біржа «ПФТС» оголосила про проведення аукціону з продажу 99,7% акцій «дочки» російського державного банку «Промінвестбанк». Раніше акції банку арештували на вимогу Ігоря Коломойського, який таким чином хоче отримати компенсацію за втрачені внаслідок анексії Криму активи.

Про це повідомляє прес-служба біржі.

Зазначається, що на продаж виставили 5,08 мільйона акцій банку. Початкова вартість продажу складає 532,1 мільйона гривень. Акції продадуть за допомогою аукціону, який відбудеться 28 серпня.

За даними Finclub, виставляє акції на продаж компанія Коломойського «Дайріс».

10 червня «Промінвестбанк» подав на Україну до Стокгольмського арбітражу. Загальна вартість позову складає «сотні мільйонів доларів».

Нагадаємо, що Третейський суд у Гаазі зобов’язав Російську Федерацію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Зокрема, мова йшла про суму у 159 мільйонів доларів. Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму. Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

Фото: джерело

Syla.news

34 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up