Instagram перестав показувати кількість лайків для користувачів у декількох країнах

Розробники Instagram почали тестувати функцію, яка приховує кількість лайків під публікацією. Такий експеримент наразі проводять у семи країнах — Австралії, Бразилії, Ірландії, Італії, Канаді, Японії та Новій Зеландії.

Очікується, що нововведення дозволить власникам Instagram-профілів не гнатися за схваленням інших користувачів, а зосередитися власне на контенті, передає Громадське.

«Ми хочемо, щоб ваші друзі сфокусувалися на фотографіях і відео, якими ви ділитеся, а не на кількості отриманих лайків. Ви як і раніше зможете побачити лайки, якщо натиснути на список людей, яким сподобалася фотографія, але вашим друзям він не буде доступний», — пояснили у компанії.

Водночас користувачі соцмережі здебільшого реагують негативно на такі нововведення. На їхню думку, Instagram завжди був зав’язаний на лайках, а тепер користувачів просто позбавляють сенсу робити нові публікації.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

250 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up