Група компаній «Мотор Січ» 2 роки фінансувала бойовиків на Донбасі — СБУ

Співробітники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність групи компаній «Мотор Січ», яка протягом двох років фінансувала діяльність так званої «ДНР».

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

Раніше журналісти Bihus.Infо з’ясували, що підприємство «Мотор Січ» попри заборону експорту військової техніки в Росію, продовжує співпрацювати з російською армією та спецслужбами, зокрема на території анексованого Криму.

Президент «Мотор Січі» — В’ячеслав Богуслаєв. Герой України, народний депутат 5-го6-го7-го та 8-го скликань та член комітету нацбезпеки та оборони. Богуслаєв разом із директором представництва «Мотор Січі» у Москві Петром Кононенком володіють низкою підприємств у Росії («Борисфен», «Лосиный остров», «ЦИАМ», «Авиаремонт-МС», «ВКМС» та «ВК-МС»). Одна з цих компаній — «Борисфен» — обслуговує ФСБ.

У 2014 році 5-ий президент України Петро Порошенко підписав заборону на експорт до Російської Федерації товарів військового призначення та подвійного використання з метою їх військового кінцевого використання Російською Федерацією.

Проте, за даними журналістів, «ВКМС» Богуслаєва з 2015 по 2016 роки постачала деталі для двигуна ТВ3-117 виробництва «Мотор Січ» на російський 218 авіаремонтний завод.

Тепер Богуслаєв балотується самовисуванцем по мажоритарному округу у Запоріжжі на дострокових виборах Верховної Ради.

Фото: з відкритих джерел

164 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up