Роботою президента невдоволені 19% українців, діяльністю Ради — близько 80

Діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 58% опитаних, 19% — протилежної думки, ще 24% — поки не змогли сформувати своє ставлення до нього питання. Натомість роботою Верховної Ради незадоволені більше 80% респондентів, задоволені — лише 7%.

Про це свідчать результати нового опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг» протягом 13-17 липня 2019 року, передає Громадське.

Крім того, 28% позитивно оцінюють роботу прем’єра Володимира Гройсмана, 62% — негативно.

41% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 37% — у неправильному, 22% — не визначилися щодо цього питання. Найкраще оцінюють напрямок розвитку країни на заході та у центрі, відносно гірше — на сході.

Більш оптимістичною залишається молодь та виборці «Слуги народу». Натомість найбільш песимістичними є симпатики партій «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа — За життя».

Опитування проводили серед 2500 респондентів віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами й типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%.

Фото: з відкритих джерел

Syla.news

----------------------

Коментувати

83 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up