Рlus size: дівчата з пишними формами можуть виглядати стильно

Досить комплексувати та носити чорні балахони. Адже в статті ми зі стилістом довели, що дівчата з пишними формами можуть виглядати стильно та експериментувати з тенденціями. Модні лайфхаки від власниці курсу стилю Галини Паньків.

Дуже шкода, що серед людей існує стереотип: треба бути розміру S (ну максимум М ) для повного щастя. Досить часто дівчата розміру L комплексують і вдягають лише чорні балахони.

Любов до свого тіла – це проблема теперішнього інформаційного суспільства. У час, коли з глянцевих журналів та рекламних вивісок на дівчат дивляться ідеальні красуні, важко почуватись красивою та впевненою.

“На мою думку, дівчина розміру xs може відштовхувати своїми відрослим чорним корінням в додачу з жовтим блондом. Особливо, якщо ще й має крикливий одяг і неправильні силуети. Проте дівчина xl може притягувати захопливі погляди чоловіків і злегка заздрісні погляди дівчат. Бо вона знає свою фігуру та власний стиль “, – розповідає стилістка Галина Паньків.

Фото – www.pinterest.com

Щоб уникнути таких маніпуляцій, сьогодні прогресує ідея бодіпозитиву, яку започаткували феміністки. Його першочергово трактували як рух з благородною метою, який закликає прийняти своє тіло таким, яким воно є. На початку він стосувався людей з певними зовнішніми вадами, які неможливо виправити (наслідки аварій, опіків та операцій або вроджені патології). Проте зараз деякі жінки вважають бодіпозитив виправданням своїх слабкостей. Вони думають, що тепер можна не доглядати за собою,  бо ніхто не має права це осудити.

“Бодіпозитив  – це зручно! Люди не заглиблюються в реальне значення цієї ідеї. У цьому випадку, дуже зручно лежати, їсти багато шлаку і рівняти себе до Ешлі Грем. Та й глянець і бренди підключилися – можуть не зовсім правильно пояснювати ідею бодіпозитиву, запрошуючи до своїх зйомок моделей не просто пишнотілих, а моделей з проблемами здоров`я і ожирінням. Себе треба приймати, але і працювати над собою теж треба!” – коментує ідею бодіпозитиву стилістка.

Сучасний бодіпозитив. Фото – www.pinterest.com

Бути plus size – це не соромно. Навпаки, деякі чоловіки вважають пишні форми привабливими та сексуальними. Але варто пам’ятати, що за пишними формами також потрібно доглядати. Щоденні фізичні навантаження, щоб сказати “Ні!” целюліту та проблемній шкірі.

До того ж, стилістка Галина Паньків підготувала декілька ПРОСТИХ ЛАЙФХАКІВ, як варто підбирати образи дівчатам з пишними формами.

1. Обов’язково визначте, який у вас тип фігури: пісочний годинник, груша, яблуко чи перевернутий трикутник (коли дуже об’ємний бюст). Першочергово підкреслюйте свої плюси, а недоліки ніхто й не помітить.

Фото – www.pinterest.com

2.Дівчата з пишними формами відрізняються м’якими лініями. Деколи округлий животик може зрадливо виглядати з-під тоненького трикотажу. Щоб такого уникнути, потрібно використовувати тверді тканини, які будуть “збирати” образ докупи.

Фото – www.pinterest.com

3.Розставляємо акценти. Якщо у вас грушеподібна фігура, підкресліть тендітні ключиці за допомогою топа з відкритими плечима. Якщо маєте форми яблучка – одягайте міні-спідниці, щоб показати стрункі ноги.

Фото – www.pinterest.com

4.Відкривайте тонкі кисті рук чи щиколотки. Потрібно продемонструвати ваші найделікатніші частини тіла.

Фото – www.pinterest.com

5.Блискучі тканини, такі як лак, шкіра, атлас та оксамит можуть додавати зайвого об’єму. Проте матові тканини, навпаки, візуально звужують.

Фото – www.pinterest.com

6.Вертикальні смуги видовжують силует, а горизонтальні – розширюють. Тому уникайте невигідних принтів. Але це не тільки про смугасті речі, а й про вертикальні шви, які можуть бути в тон тканини. Також це може бути розстібнутий жакет чи жилетка. Такий прийом працює.

Фото – www.pinterest.com

Пам’ятайте, що сьогодні мода не має обмежень ні у вазі, віці чи статусі. Головне бажання виглядати стильно та охайно. Слідкувати за своєю зовнішністю та розумом одночасно – це головне правило теперішньої моди.

Фото – www.pinterest.com

Маргарита Пашкова для Syla News

2382 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up