Уряд має нарешті запрацювати і оживити економіку, а не займатися фейковими реформами, – Рибчинський

Євген Рибчинський депутат ВР VІІ скликання, кандидат у депутати від партії ВО «Батьківщина» на 122 виборчому окрузі розповів, що змінюватиме на Львівщині в разі обрання його до парламенту.

За його словами, депутатам, які походять з того чи іншого регіону, важко вирішити його проблеми.

«Вирішувати проблеми людей на місцях має той депутат-мажоритарник, який у Києві входить у «високі кабінети» без черги і виходить з рішенням питання», – упевнений Рибчинський.

Кандидат у депутати також зазначив, що на Львівщині, зокрема на окрузі, від якого він балотується, є проблеми, які потребують негайної реакції. Наприклад, безробіття, високі тарифи на газ. Окрім цього, варто ліквідувати корупційні схеми, пов’язані з митницею.

«І приїхавши на 122 округ місяць назад, я вже це роблю. Тому моя сьогоднішня задача – бути достойним свого прізвища, не схибити і дати регіону всі ті можливості, які є у Рибчинських, щоб люди на Галичині нарешті відчули, що життя покращується», – каже депутат ВР VІІ скликання.

Рибчинський переконаний, що «національна ідея добробуту кожного громадянина – це те, що має нас зараз об’єднати».

За словами кандидата в депутати, треба робити конкретні дії:

«Уряд має нарешті запрацювати і оживити економіку, а не займатися фейковими реформами. І для цього має бути сильна програма дій, з якою «Батьківщина» і йде до органів влади».

Децентралізацію він не вважає правильним рішенням.

«Громади об’єднуються не знизу, а через РДА. І я дуже радий, що не відбулося всього об’єднання громад по Україні, не закінчилася ця реформа і її ще можна зупинити. У нас унітарна країна з центром у Києві. У нас не може бути «чорних» і «білих» українців», – зазначає Рибчинський.

Він також додав, що з центру мають виділятися такі кошти, щоб будь-який регіон не вважався депресивним.

37 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up