Експерти оцінили діяльність Валерія Веремчука

Інформаційне агентство Syla.News запропонувало експертам оцінити діяльність кандидата у народні депутати Верховної Ради України від 116 виборчого округу Валерія Веремчука.

Політичний оглядач, журналіст Віктор Біщук та проектний менеджер Центру інституційного моделювання, оцінювання та рейтингування Андріян Фітьо мали можливість виставити свої оцінки відповідно до запропонованих критеріїв.

Суспільно-політичний авторитет – набута значимість, набуте визнання, вплив, що визначається однозначно і не потребує додаткових підтверджень. Суспільно-політичний авторитет полягає у визнанні за суб’єктом його положення у суспільстві, соціальній групі, у визнанні права на прийняття кінцевого рішення в умовах формування колективних або одноосібних альтернатив.

Адміністративно-правові компетенції – спроможність застосувати знання, вміння успішно діяти на основі практичного досвіду. Компетенції описують поведінку людини в діях, що визначаються рядом факторів, переважно досвідом та знаннями і вказують на спроможність фахово здійснювати діяльність у відповідності до поставлених завдань. Важливим також є те наскільки оцінювана особа, не лише досконало володіє компетенціями, але і діє при цьому в законодавчо-правовому полі.

 Морально-етичні якості – комплекс ціннісних орієнтацій серед яких етична модель поведінки, чітка життєва позиція, дотримання оприлюдненого “чесного слова”, взятого та дотриманого зобов’язання є базовими. Етична модель поведінки оцінюється у співвідношенні вибору між «доброчесністю» і «хамством», наскільки оцінювана особа «правдива» у своїх діях та поступках, дотримується моральних доброчесних засад, що притаманні даному соціуму.

Організаційно-управлінські навички є базою за якою визначається спроможність оцінюваної особи якісно виконувати менеджерські функції. А це вміння конструювати стратегічні та операційні цілі, визначати пріоритетні напрямки, формувати команду однодумців, здійснювати контроль та аналіз ситуації. Ефективна комунікація, делегування повноважень, спроможність взяти на себе всю повноту відповідальності також вказує на готовність до управлінської діяльності.

Емоційно-вольові риси характеру. Під емоційно-вольовими рисами характеру розуміються властивості, що забезпечують стійкість до психологічних навантажень, високий рівень самоконтролю, високу працездатність в екстремальних ситуаціях і розглядаються, як індивідуальні особливості свободи, що пов’язуються з особистістю. До таких позитивних особливостей можна віднести наполегливість, цілеспрямованість, відповідальність, витримку. До негативних – безпринципність, безініціативність, нестриманість.

Бали оцінювання по шкалі від 0 до 10.

Експертний рейтинг розроблено Громадською ініціативою “Центр інституційного моделювання, оцінювання та рейтингуваня” на замовлення Інформаційного агентства «Syla.News».

Syla.News

412 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up