На курортах Анталії померло більше десятка українців

У період з травня по червень в Анталії померли 13 громадян України.

Про це повідомив консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко, передає «Укрінформ».

За словами консула, здебільшого це літні люди, які приїхали у Туреччину на відпочинок і не розрахували впливу кліматичних умов на стан їхнього здоров’я.

«Перша з причин — серцеві напади. Також є кілька літніх людей, які зайшли в море і втопилися. Є люди, які приїхали сюди на лікування і, на жаль, не витримали медичних різноманітних процедур, які здійснювали в лікарні. Такі випадки є і серед тих, хто приїздив кров чистити й онкохворі були», — розповів дипломат.

Він додав, що більшість проблем, з якими стикаються українці на відпочинку — це недотримання загальних правил поведінки. Наприклад, купаються в морі у стані алкогольного сп’яніння.

«Є також декілька громадян України, які померли природною смертю, але за незрозумілих обставин. Зараз цими справами займається прокуратура і результати розгляду цих справ будуть повідомлені родичам загиблих», — зазначив Хоменко.

Фото: ілюстративне CNN.com

Syla.news

482 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up