“Велика сімка” розкритикувала ініціативу Зеленського про розширення люстрації

Посли країн “Великої сімки” (G7) підтримують притягнення до відповідальності винних у зловживанні владою, але нагадали, що нинішня ситуація в Україні відрізняється від тієї, яка була після Революції Гідності.

За повідомленням Громадського, про це йдеться в заяві послів G7 в Україні, опублікованій у зв’язку з ініціативою президента Володимира Зеленського про розширення люстрації на політиків і топ-чиновників часів його попередника Петра Порошенка.

“Виборчі зміни й політична ротація є нормою в демократичних країнах, на відміну від невибіркової заборони всіх учасників виконавчого і законодавчого процесу управління”,

— наголосили дипломати.

“З 2014 року ми мали можливість вітати прогрес у реформуванні низки важливих сфер. Залучення до відповідальності винних у зловживанні службовим становищем є правильним кроком, однак, на наше переконання, нинішню ситуацію в Україні не можна порівняти з тією, яка мала місце після Революції Гідності”,

— додали у заяві.

Читати також:  Соціологи назвали виборчий рейтинг Вакарчука та Зеленського

Нагадаємо, 11 липня Зеленський запропонував розширити люстрацію на чиновників часів Порошенка.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

106 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up