Економічна програма Зеленського нашвидкуруч, тому не дивно, що наразі в ній немає конкретики, — економіст ЄБРР

Те, що в економічній програмі Зеленського та його партії “Слуга народу” немає конкретних рішень стало наслідком швидкого формування економічної команди, яке відбулося протягом декількох тижнів. Більш конкретні економічні рішення слід шукати в коаліційній угоді.

Про це повідомив головний економіст ЄБРР Сергій Гурієв в інтерв’ю Громадському.

За його словами, в програмі президентської партії “Слуга народу” немає деталей про майбутню монетарну та фінансову політику, водночас увага там у більшій мірі акцентується на боротьбі з корупцією та на судовій реформі.

“Як саме, наприклад, проводити земельну реформу, які потрібні зміни в податковій системі. Та в цілому, на цьому етапі не так уже й важливо, щоб програма була дуже конкретною. Не забуваймо, що це все було написано нашвидкуруч, що економічна команда сформована протягом декількох тижнів, тому не дивно, що наразі немає більшої конкретики”,

— повідомив Гурієв.

Він зазначив, що деталі майбутньої економічної політики нової влади доцільніше вказувати у коаліційній угоді, яку укладуть вже після виборів.

“Головний, не зовсім економічний елемент — боротьба з корупцією, реформа судової системи. Це справді найважливіше, що потрібно Україні сьогодні. Якщо партії “Слуга народу” вдасться різко поліпшити ситуацію з незалежністю і компетентністю судів та боротьбою з корупцією, це буде найбільшим внеском в економічний розвиток України”,

— додав Гурієв.

Нагадаємо, Зеленський хоче розширити люстрацію на чиновників часів Порошенка. 

Фото Ракурс

© SYLA NEWS

81 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up