Total Looks: новий погляд на моду

Повна шафа речей, але не знаєш що вдягнути? Подивись на моду по-іншому через призму Total Look. Стилістка Леся Кияк-Редькович розповідає про історію цього Fashion-феномену, як створити ідеальний образ, та які аксесуари точно не зіпсують ваш наряд.   

 Коли почали з‘являтися тотал луки в моді?

В епоху неординарних поєднань та елегантної класики дизайнери знайшли ліки від нудних образів. Термін “total look” з англійської мови можна перекласти як “весь, цілісний образ”.Тотал луки набули популярності у 80-х роках, коли мода вимагала строкатості, поєднання принтів, яскравих експериментів. У мінімалістичних 90-х цей тренд дещо згас, але зараз знову повертає собі лідерські позиції.
Total Look з акцентами на аксесуари . Фото – www.pinterest
“Є два типи тотал луків. Перший стосується комплекту, підібраного з речей одного бренду. Ще років 10 тому так одягалися гості модних показів, щоб продемонструвати свою симпатію до того чи іншого модного будинку. Наразі, це вважається “моветоном”. Натомість другий вид тотал луків – це історія про вдале маніпулювання кольором та принтами в одному образі. І тут фантазії є де розігнатися! Білий тотал лук, пастельний, анімалістичний, джинсовий…  Особисто я цьому дуже радію, адже такі образи – насолода для очей і справжній комплімент для будь-якої дівчини “, – розповідає про застосування Total Look  в сучасній моді стилістка.
 Можливо, ви теж помічали деяку магічність в зовнішності заможних європейок зрілого віку? Так, вони носять переважно монохромні тотал луки – образи, які складаються з відтінків одного кольору (загалом camel, беж, сірий). І це завжди виглядає розкішно, вишукано і елегантно. Кожна жінка, яка хоч трішки слідкує за модою знає те відчуття, коли образ ідеальний.
Total Look . Фото – www.pinterest
Щоб створити ідеальний тотал лук потрібно, щоб він відповідав вашим комунікативним цілям (бо зовнішній вигляд, як не крути, теж є засобом передачі інформації), також, аби вам було комфортно в ньому. Хочеться експресивності – носіть червоний тотал лук. Бажаєте підкреслити свою експертність – чорний образ вам у допомогу. Прагнете висловити свою творчу натуру – зверніть увагу на складні принти, кольорову геометрію.
Які помилки найчастіше трапляються у виборі тотал луку?
Не секрет, що будь-який образ може зіпсувати навіть  маленька деталь. Тому, щоб уникнути цього, персональний стиліст Леся застерігає від найпоширенішої помилки під час створення образу.
“При створенні тота луку часом міксують теплі й холодні відтінки одного кольору. Таку комбінацію око не сприймає як гармонійну, образ виглядає нецілісним, “порізаним”. Зважайте на температурний “режим” вашого образу!”
Секрети повсякденних образів стилістки Лесі Кияк – Редькович.
Хто, як не стилісти знають всі секрети створення образів. Майже щодня вони допомагають своїм клієнтам знайти персональний стиль. Отже, стилістка Леся Кияк – Редькович розповідає чому вона так полюбляє тотал луки:
“Особисто я обожнюю прийом TOTAL LOOK . Поєднання різних текстур одного кольору дає неймовірний результат. Моя “естетична душа” тішиться, коли клієнтки переходять у “секту цілісних образів”. Спробуйте відчути магічність денім (джинсового) тотал луку: темно-сині джисни прямого силуету, світліша джинсова сорочка, чорні босоніжки на каблуку і чорна об’ємна сумка м‘якої форми – водночас простий і ефектний образ у стилі інстаграмних селебрітіз”, – коментує, Леся.
512 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up