Суд Євросоюзу може скасувати санкції щодо Януковича та його оточення

Суд Європейського Союзу може анулювати санкції стосовно експрезидента України Віктора Януковича, якого засудили за державну зраду, та його оточення.

Про це пише Громадське, посилаючись на повідомлення прессекретарки генерального прокурора України Лариси Сарган у Facebook.

“Найближчим часом Судом Європейського Союзу можуть бути винесені рішення за позовами В. Януковича, О. Януковича, О. Клименка, С. Арбузова, В. Пшонки, А. Пшонки та А. Клюєва щодо скасування санкцій ЄС, продовження яких здійснювалось Радою ЄС протягом 2016-2018 років”,

— йдеться в повідомленні.

Сарган відзначила, що сторонами у відповідних судових процесах є згадані ексвисокопосадовці та Рада ЄС.

“Рішення Суду ЄС жодним чином не вплинуть на хід розслідувань щодо згаданих осіб, які здійснюються правоохоронними органами України”,

— наголосила Сарган.

Вона також додала, що чинні санкції ЄС щодо дванадцяти колишніх українських високопосадовців та їхнього найближчого оточення були продовжені у березні 2019 року й залишатимуться чинними.

Читати також:  ЦВК скасувала реєстрацію Клюєва на виборах у Верховну Раду

Нагадаємо, ГПУ порушила справу проти власників NewsOne через можливе фінансування тероризму.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

81 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up