Суд відкрив провадження щодо стягнення з Коломойського 4,86 млрд грн на користь Нацбанку

Господарський суд Дніпропетровської області відкрив провадження та розпочав розгляд справи про стягнення з колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського 4,86 мільярда гривень за договорами поруки.

Про це пише Громадське, посилаючись на повідомлення пресслужби Національного банку України.

Мова йде про чотири договори поруки, яку надав Коломойський за кредитами рефінансування, які Національний банк надав ПриватБанку напередодні націоналізації.

За стягненням цих коштів з Коломойського Нацбанк вже звертався до цього суду, однак тоді у відкритті провадження відмовляли через те, що постійним місцем проживання Коломойського була Женева. Після цього Нацбанк звернувся про стягнення цих коштів до суду у Женеві. Паралельно Нацбанк оскаржував відмову у відкритті провадження в українських судах.

Підготовче засідання в українському суді щодо стягнення коштів з Коломойського призначили на 11 липня 2019 року.

“Національний банк очікує за результатами проведення підготовчих засідань призначення судом розгляду справ по суті вже в серпні 2019 року та продовжить вживати правових заходів, необхідних для стягнення заборгованості за кредитами рефінансуванням”,

– зазначив начальник Управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук.

Читати також:  Під час мітингу на підтримку Пучдемона постраждали 13 людей

Нагадаємо, раніше ПриватБанк зобов’язали виплатити 25 мільйонів гривень Коломойському.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

107 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up