Верховний суд розблокував проведення великої приватизації

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду задовольнив скаргу Фонду державного майна на рішення судів попередніх інстанцій та розблокував процес призначення інвестиційних радників для проведення приватизації шістьох великих державних компаній.

За повідомленням Громадського, про це пише “Інтерфакс-Україна” з посиланням на відповідне рішення Верховного суду від 26 червня, опубліковане у судовому реєстрі.

Судді Верховного суду зазначили, що суди попередніх інстанцій надали неправильну правову оцінку підставам, через які заблокували призначення інвестиційних радників для великої приватизації. Саме призначення інвестиційних радників є невід’ємною складовою процесу великої приватизації.

Таким чином, Верховний суд скасував запобіжний захід та дозволив продовжувати процес приватизації шістьох державних компаній. Зокрема, мова йде про Одеський припортовий завод, вугільну компанію “Краснолиманська”, Президент-готель, Ідар, Електроважмаш та Об’єднану гірничо-хімічну компанію.

Приватизацію компаній заблокувала компанія “Гранд Торнтон”, яка оскаржувала процес призначення інвестиційних радників. Зазначимо, що роль інвестиційного радника полягає у підготовці великого державного підприємства до продажу, зокрема проведення всіх необхідних для цього бюрократичних процедур.

Нагадаємо, у Львові в будинку на пл. Григоренка, 2/4 реставрують балкони. 

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

331 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up