На громадській раді Львівської ОДА Мальський зізнався, що його обрали з-поміж сорока кандидатів

У Львівському палаці мистецтв відбулася відкрита зустріч з представниками громадських рад Львівщини, об`єднань роботодавців та профспілок. Ну зустріч прийшли кількасот громадських та політичних активістів, незалежні експерти різних галузей, підприємці області, громадські діячі…

Організатор зустрічі із головою львівської ОДА –  громадська рада, яка працює при Львівській ОДА. Після акції протесту представників громадських рад Львівщини «Ні кулуарним призначенням!», з усіх кандидатів на посаду голови Львівської ОДА лише Маркіян Мальський висловив готовність до проходження «народного поліграфу», щоквартального публічного звіту та відкритих громадських обговорень.

35-річний керівник Львівщини Мальський є наймолодшим головою Львівської ОДА за всю історію. Прийшов на зустріч заздалегідь, щоб поспілкуватися у кулуарах з активістами, вислухати їхні проблеми, взяти до свого кабінету чималий стос паперів-звернень. Він визнав, що голови ОДА мають проходити через фільтр громадськості і пообіцяв звітувати про свою роботу частіше, ніж раз у три місяці. Сказав, що взяв область у непоганому стані, проте є чимало першочергових проблем, які буде вирішувати — зарплати шахтарям, вчителям, лікарям, плюс соціальна сфера. Маркіян Мальський пообіцяв провести аудит роботи Львівської ОДА та фінансовий моніторинг.

Новоспечений голова Львівської ОДА розповів, яким чином потрапив на посаду, оскільки у деяких активістів були сумніви — чи бува його ніхто не лобіював.

“На посаду мене ніхто не лобіював, я не пов’язаний із олігархатом і за мною ніхто не стоїть – зазначив Маркіян Мальський. – Не маю жодного стосунку з російськими та іноземними спецслужбами. Працював почесним консулом Австрії у Львові, ця країна дружна до України. Жодного відношення до корупції не мав, мої клієнти — іноземні інвестори. У моїй юридичній кампанії працює 110 людей, консультують іноземних інвесторів”. 

Запевнив, що не знав про список кандидатів на посаду голови Львівської ОДА, де було аж сорок осіб. Кандидатуру Мальського запропонувала одна з IT-компаній, яка знала його по громадській діяльності. Ця ж компанія вважала, що крім Мальського, Львівщину може очолити ще чотири гідних управлінців. За словами пана Маркіяна, двадцять претендентів із списку самі хотіли стати головою Львівської ОДА, їх рекомендували команді “Зе” різні фірми. Одного дня Мальському зателефонували з команди президента і повідомили, що він у списку. Маркіян Мальський відмовився і це була його перша здорова реакція на таку пропозицію.

“Мені пропонують очолити Львівську ОДА, де є сто проблем на день… А ще найбільше нервує — сто нарад на день. – зізнався голова Львівської ОДА. –  А коли запитуєш, про що нарада, виявляється, що чиновники тиждень думали, на яку тему провести нараду.  Тож сумнівався, чи йти з бізнесу у сферу, де багато що ще не налагоджено. Тоді до мене почали телефонувати багато друзів, питати, чому відмовився, бо хто, як не ти”.

Після цього Маркіян Мальський пообіцяв тісно співпрацювати з громадським активом області, вислуховувати усі проблеми. “Я готовий прямо працювати з кожним, знову ж таки з розумінням пріоритетності проблем. Сподіваюсь на вашу підтримку  в цій роботі. Адже у нас з вами одна ціль – безпечна, розвинута, гарна, спокійна, інтелігентна і виважена Львівщина. Такі зустрічі є дуже корисні, адже громадськість може поставити будь-які запитання. Я новопризначений службовець, тому розумію, що люди хочуть побачити тих людей, які будуть виконувати ті чи інші функції держави. І відповідно, ми працюватимемо в тому числі в тих напрямках, які тут озвучували”.

Нагадаємо, раніше Олег Синютка розповів журналістам Syla.News про своє ставлення до нового голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

Олена АШІОН для Syla.News

254 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up