За пів року держава компенсувала аграріям 174,6 млн грн за сільськогосподарську техніку

Станом на початок липня 2019 року з державного бюджету виплатили 174,6 мільйона гривень компенсацій за придбану сільськогосподарську техніку та інше обладнання.

Про це пише Громадське, посилаючись на повідомлення пресслужби уряду.

Державну компенсацію розподілили між 1513 сільськогосподарськими товаровиробниками, з яких близько половини — фермерські господарства.

“Загалом, сільгоспвиробниками придбано 2 583 одиниць техніки та обладнання на суму 842,8 млн грн. Зокрема, придбано 49 тракторів, 1 зернозбиральний комбайн, 2 автомобілі сільськогосподарського призначення, 2 089 ґрунтообробнопосівної техніки, та 456 – іншого обладнання”,

— кажуть в уряді.

Загалом на програму державних компенсацій придбаної сільськогосподарської техніки у бюджеті передбачено 881,8 мільйона гривень. Тобто, за пів року кошти на програму використали втратили менше ніж на 20%.

Нагадаємо, у 2020 році український уряд планує переглянути умови угоди про Всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС. Зокрема, планують збільшити розмір торговельних квот, у межах яких українські виробники можуть без мит постачати свої товари до Євросоюзу.

Читати також:  У Львові вимагали продовжити мораторій на продаж землі - відео

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

86 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up