У ПЦУ прокоментували інтерв’ю Філарета “Росії 24”

“Патріарх Філарет занедужав, а хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти томосу”, – прокоментував інтерв’ю Філарета пропагандистському каналу “Росія 24” заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архієпископ Євстратій Зоря.

Про це повідомляє Громадське.

Він нагадав, що пів року тому митрополиту Епіфанію вручили томос і тоді разом з усіма патріарх Філарет дякував Вселенському Патріарху і президенту Петру Порошенку за велику працю.

“Хвороба змінила його невпізнанно. Ззовні нібито все залишилося звичним. Але я не можу собі навіть уявити, щоби наш Патріарх давав інтерв‘ю кремлівським пропагандистам, знаючи, для чого воно їм потрібне — щоби далі руйнувати Україну. Хвороба зробила його фактичним союзником Москви у боротьбі проти томосу”,

— зазначив Зоря.

Він навів цитату Філарета: “Коли я вийду з ПЦУ, то в Епіфанія відберуть томос, він буде ніким, а я — буду патріархом”, і додав, що “це могла сказати інша людина, але не наш патріарх”.

“У мене два висновки: перший — користуючись хворобою Патріарха Москва принижує і нищить його, а він цього вже не здатен зрозуміти; другий — молімося за здоров‘я патріарха Філарета — тілесне і духовне. Бо неможливе для людей — можливе для Бога!”,”

— підсумував Зоря.

Читати також:  Канал NewsOne проведе телеміст з "Росією24"

Нагадаємо, “відновлений” Філаретом Київський патріархат створює власний синод з п’яти єпископів, яких напередодні ПЦУ відсторонила від священнослужіння за участь на “соборі” Філарета.

Фото з вільного доступу

SYLA NEWS

127 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up