У ПА ОБСЄ ухвалили резолюцію проти “Турецького потоку” та “Північного потоку-2”

У Парламентській асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі прийняли резолюцію щодо енергетичної безпеки в Європі, де йдеться і про газопроводи “Північний потік-2” і “Турецький потік”.

За повідомленням Громадського, засідання транслювали на офіційному каналі ПА ОБСЄ на Youtube.

У документі резолюції вказані російські проекти, які визнані потенційним засобом економічного і політичного примусу залежних від поставок держав. Поправка про включення пункту, що стосується “Турецького потоку” і “Північного потоку-2”, у резолюцію “Енергетична безпека в регіоні ОБСЄ” парламентарія Рути Милюте була запропонована американською делегацією.

Американський конгресмен Лі Зелдин заявив, що мова йде про зростання опори на одне джерело енергоресурсів, через що можуть постраждати їх партнери з Центральної та Східної Європи. Він пояснив, що “Турецький потік” підвищить здатність РФ виявляти вплив на інші країни, а це може призвести до негативних наслідків.

Читати також:  Вибори до Ради були конкурентні, але зі спробами вплинути на українців, – керівник місії спостерігачів ОБСЄ

Нагадаємо, Росія збудувала більше, ніж половину газопроводу “Північний потік-2”.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

91 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up