Україна може відновити водопостачання до Криму в обмін на деокупацію Північної частини півострова, — Бабін

Україна може запропонувати Росії відновити водопостачання через Північно-Кримський канал в обмін на деокупацію Північної частини анексованого Криму.

Про це заявив колишній представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін у коментарі Громадському.

Він сказав, що одним із небагатьох важелів, які Україна може застосовувати до російської окупаційної адміністрації — непостачання води Північно-Кримським каналом, адже воно здатне знищити промисловий потенціал регіону та принести величезні збитки.

На його думку, відновлення водопостачання 400-кілометровим каналом “буде крахом усіх надій на деокупацію, це буде державною зрадою у кримінально-правовому сенсі, і, звісно, це буде зрадою інтересів українського народу”.

На думку Бабіна, українська сторона може запропонувати переговори.

“Наприклад, у нас є територія Північного Криму, це два мономіста – Красноперекопськ і Армянськ, які сьогодні найбільше страждають від відсутності води, бо підприємства скоро будуть закриватися, водні горизонти пусті, і звідти люди будуть їхати у першу чергу”,

— сказав колишній представник Президента України в АРК.

Україна може запропонувати РФ відновити водопостачання через Північно-Кримський канал в обмін на деокупацію Північної частини Криму:

“І це єдиний шлях забезпечити ці міста далі, бо за 2-3 роки, або за 5 років, залежно від карти дощів у Криму, це будуть міста-привиди. Росія має чітко сказати сама собі, а також населенню на окупованих територіях — так, ми хочемо, щоб тут ніхто не жив, і тому ми далі будемо вести таку політику. Або: ми хочемо вас врятувати, тому йдемо на переговори з Україною і будемо визначати формат вашого існування далі”. 

Нагадаємо, учора, 5 липня, сплив термін дії 5-річної заборони окупаційної влади на в’їзд в анексований Крим голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

 

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up