У час, коли в країні війна, українці повинні об’єднатися і працювати на державу, – Володимир Доманський

У межах інтерактивного простору Syla.news триває інформаційний марафон «Вибори «П». Кандидат в народні депутати від 116 округу (Залізничний та частина Шевченківського району Львова) Володимир Доманський розповів, як він змінить роботу Парламенту, якщо його підтримають виборці.

Доманський уже має управлінський досвід у селищі Брюховичі поблизу Львова. Також як голова селищної ради значну увагу приділив ремонту автошляхів:

“Ми практично відмовилися від ямкового ремонту доріг. Тимчасове латання доріг – це просто гроші на вітер. Ми почали робити капітальний ремонт, на який є гарантія десять років. 70%  центральних доріг уже відремонтовані капітально”.

Селищний голова Брюхович вважає, що теперішній Парламент вичерпав себе як законодавчий орган. Його словами кажучи, Верховна Рада не здатна працювати в такому складі.

“Я надіюся, у Парламенті буде багато патріотично та професійно налаштованих мажоритарників, які зможуть сформувати фракцію й об’єднатися навколо тих цінностей, які сповідую я”,

– додав кандидат.

Доманський йде до Верховної Ради за підтримки майже сорока громадських організацій. З ними він підписав Меморандум, у якому чітко передбачена відповідальність за діяльність перед громадськими організаціями.

“Зазвичай, коли будь-який  кандидат балотується в депутати або на посаду міського чи сільського голови, то обіцяє все, усім і вже. Але потім немає жодної відповідальності. А от Меморандум є дієвим механізмом впливу на депутата. Якщо буде прийнятий закон про відкликання, то громадські організації зможуть позбавити депутата мандата в разі невиконання ним своїх зобов’язань”,

– зазначив кандидат у депутати.

Читати також:  У Зимноводівській ОТГ продовжить головувати Гутник

За словами Доманського, мажоритарник є відповідальнішим і дієвішим, ніж той, який є у списку партії, бо “депутат у списку свого виборця не бачить”.

Окрім цього, Доманський зазначив, що якщо виборці проголосують за нього, він співпрацюватиме виключно з проукраїнськими силами та жодних умов не об’єднається з проросійськими силами.

Одночасно з тим, Доманський стверджує, що політика в Україні повністю дискредитована, тому рівень довіри до неї низький. У Парламенті, за його словами, потрібні “люди з управлінським досвідом, які розуміють, що таке законодавча робота і приносять результати”.

“Списки політичних сил не дають оптимізму, що ця Рада буде краща, ніж попередня. Навіть багато кандидатів-мажоритарників не є готовими до законодавчої та управлінської  роботи, а також відстоювання інтересів округів, і держави в парламенті”,

– сказав Доманський.

Також Володимир Доманський вважає, що зараз партії є бізнес-проектами певних олігархів чи бізнес-кіл і “займаються пустослів’ям”.

“Партії не відповідають людським сподіванням ні по суті, ні по духу. А громадські організації навпаки мають достатньо високий рівень довіри, а також більше готові формувати громадянське суспільство, ніж політичні сили”,

– резюмував селищний голова Брюхович.

Проросійський реванш, про який так часто говорять, Доманський вважає не реальною загрозою, а політичною риторикою, якою маніпулюють партії з непрохідними рейтингами.

“Так, є політичні сили “Опозиційна платформа – “За життя” та “Опозиційний  блок”, які дійсно можна звинувачувати в тому, що вони займають проросійську позицію.  Тому в Парламенті, я переконаний, крім цих двох сил, проросійських не буде. Є питання до партії “Слуга народу”, але, оскільки президент декларує, що вони робитимуть все, щоб стати членом НАТО та ЄС, то будемо надіятися, що так воно і буде”,

Читати також:  "Вибори "П" - Тарас Стадницький про політику та гумор. Ексклюзив

– сказав кандидат у депутати.

Голова Брюховицької селищної ради переконаний, що кожен українець повинен сповідувати “правильний” патріотизм:

“Можна ходити у вишиванці й розмовляти українською мовою, але нічого не робити. Тому патріотом треба бути в душі, переконання мати в серці та робити добрі справи. У час, коли в країні війна, українці повинні об’єднатися і працювати на державу”.

Також Доманський розповів, що служив у ракетних військах і вважає, що підписання Кравчуком Договору про ядерне роззброєння України було величезною помилкою.

“Якщо б зараз Україна мала ядерну зброю, ніякої війни на Сході не було б, і Крим не був би окупованим. На мою думку, тоді зробили злочинний вчинок. У нас забрали те, що нас захищало”,

– аргументує кандидат.

Ольга Мацьків

© SYLA NEWS

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up