У Мінську не домовилися про звільнення полонених та “хлібне перемир’я”

У зв’язку з позицією Росії, тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України не вдалося домовитися щодо запровадження “хлібного перемир’я” та звільнення полонених.

Про це пише Громадське, посилаючись на повідомлення прессекретарки представника України у ТКГ Дарки Оліфер у Facebook.

“У зв’язку з позицією РФ, не вдалося досягти жодного прогресу ані щодо запровадження “хлібного перемир’я”, ані домовитися стосовно звільнення утримуваних осіб”,

— пише вона.

Читати також:  Обмін полоненими: Офіс президента спіймали на кричущій брехні

Оліфер зазначила, що українська сторона не заперечує проти звільнення утримуваних у форматі “всіх встановлених на всіх встановлених”, але пропонує прискорити цей процес покроковим виконанням цієї формули.

“Сподіваємось, що наступна зустріч Тристоронньої контактної групи у Мінську, запланована на 17 липня, буде більш конструктивною”,

— підсумувала Оліфер.

Нагадаємо, розведення сил біля Станиці Луганської завершилося. Сторони мають виконувати наступні пункти Мінських домовленостей, зокрема на непідконтрольній ділянці українсько-російського кордону мають розмістити цілодобові пости ОБСЄ.

Читати також:  У Мінську домовилися про обмін полоненими

Фото з вільного доступу

© SYLA NEWS

201 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up