Майже 40 громадських організацій Львівщини підтримали Володимира Доманського

У неділю, 30 червня, у Брюховичах на Львівщині відбувся Форум громадських організацій «Вплив громадського сектору на дострокові вибори до Верховної Ради України». Участь у заході взяли представники 42-х громадських організацій, працівники органів місцевого самоврядування, освітяни та працівники сфери культури. 

Селищний голова Брюхович і кандидат у народні депутати Володимир Доманський, спілкуючись із присутніми на Форумі, наголосив, що нині громадські організації стали безпосередніми учасниками політичних процесів, що активно впливають на формування й реалізацію державної політики у різних сферах суспільного життя.

«Громадський сектор – це противага пустослів’ю і популізму. Народ втратив довіру до політиків, але довіряє громадському сектору. Чому так? Бо тут зібралися люди, якими рухає власна ініціатива. Бажання вирішувати проблеми тут і зараз. Це глибоко вмотивовані людини. Політика повинна опиратися на громадський сектор. Я прагну принести у парламент компетентність. Прагну не просто змін, а позитивних змін. Тому сьогодні звертаюся за вашою підтримкою. Хочу від вас фахової поради у майбутній депутатській діяльності. Хочу, щоб ваші ініціативи реалізовувалися у конкретних законопроектах. У мене є добрий досвід спільної роботи з громадськими організаціями на рівні селища та міста. Впевнений, що разом ми зможемо зробити більше», – наголосив Володимир Доманський.

Керівник громадської організації «Грін Лайф» Арсен Олійник під час виступу на Форумі навів приклад якісної співпраці влади з громадськими організаціями.

«Уже другий рік поспіль я як представник громадськості маю тісну співпрацю з головою Брюховицької селищної ради Володимиром Доманським. За ініціативи голови та завдяки реалізації нашими активістами у селищі було запроваджено проект із сортування сміття. У часи сміттєвої кризи Доманський швидко зреагував на проблему, яка виникла і в Брюховичах», – зазначив Арсен Олійник.

Також він додав, що спільний проект громадської організації, яку він очолює, та місцевої влади Брюхович може стати пілотним проектом, що матиме продовження реалізації в інших мікрорайонах Львова.

«Уже запущено сортування в кварталах Рясне, Рясне-2. І це є результатом якісного менеджменту та співпраці влади з громадськими організаціями. Це інструмент, який гарантує і демонструє чинну співпрацю та можливі подальші діалоги з Доманським», – акцентував голова ГО «Грін Лайф».

Своєю чергою, учасник бойових дій, керівник ГО «Спілка учасників бойових дій «Асоціація комбатантів», капітан 2-го рангу Тимур Баротов під час Форуму громадських організацій звернув увагу на те, що у Брюховичах було запроваджено унікальний для всієї України досвід.

«Громада виділила учасникам бойових дій земельну ділянку, і на цій ділянці забудовник та інвестори збудували житло для учасників бойових дій. Такого досвіду більше ніде немає. І з боку голови селища Володимира Доманського було повне сприяння», – зазначив Тимур Баротов та наголосив, що саме з такими людьми, як брюховицький селищний голова і слід іти до перемоги.

Виступаючи перед присутніми, Володимир Доманський зауважив, що нині Україна стоїть перед викликами і загрозами, оскільки країна продовжує вести виснажливу війну. З огляду на це, наголосив кандидат, Україні потрібні швидкі реформи.

«Суспільство перебуває в очікуванні змін. Наша з вами місія полягає у тому, щоб ці зміни були позитивними, щоб вони будували, а не руйнували. У нас нема часу на помилки і навчання. Громадський актив – це основа формування справжньої демократії», – наголосив Володимир Доманський.

Додамо, під час Форуму громадських організацій «Вплив громадського сектору на дострокові вибори до Верховної Ради України» презентували угоду, яку з кандидатом у народні депутати Володимиром Доманським підписали 39 громадських організацій.

В угоді викладені обов’язки народного депутата. Так, майбутній парламентар зобов’язується протягом перших 100 днів діяльності у статусі народного депутата сформувати спільну «Дорожню карту» з графіком реалізації ініціатив, затверджених спільно з представниками громадського сектору. Така «Дорожня карта» має стати основою його діяльності в українському парламенті. Володимир Доманський також взяв на себе зобов’язання регулярно звітувати (щонайменше двічі на рік) перед профільними громадськими організаціями щодо реалізації «Дорожньої карти», а також враховувати правки і корективи, внесені представниками громадського сектору.

Натомість представники громадського сектору взяли на себе обов’язки надавати допомогу парламентарю у його діяльності, вносити пропозиції до нових законопроектів, а також надавати експертну допомогу в оцінці законопроектів та інших ініціатив, що надходитимуть на розгляд Верховної Ради України. Понад те, за невиконання зобов’язань підписанти угоди визначили відповідальність.

Syla.news

1284 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up