Греко-католицька церква проситиме Папу про статус партіархату

Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) проситиме Папу Римського Франциска надати УГКЦ статус патріархату.

За повідомленням Громадського, про це Святослав заявив в інтерв’ю “Інформаційно-релігійній службі України”.

“Ми просимо його про це на кожній зустрічі. Наш спосіб впорядковувати душпастирське життя відповідає способу існування саме патріарших структур. І ми самі вчимося так жити. Наприклад, багато людей в США не розуміють, що їхній єпископат і митрополит належать до Церкви, центр якої є в Києві”,

— сказав він.

Також архієпископ зазначив, що миро для всієї Церкви освячує глава УГКЦ, його не надсилають з Ватикану.

“Глава Церкви освячує миро у Києві, а потім воно розходиться по світу”,

— повідомив Святослав.

“З нашого боку ми робимо все для того, щоб функціонувати як патріарша Церква. А питання визнання (не створення чи проголошення) — це є питання, яке належить до рішення Вселенського Архиєрея, і ми поважаємо свободу його рішення”,

— підсумував архієпископ.

Читати також:  Львів'ян запрошують взяти участь у конкурсі соціальних проектів

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній заявив, що не може виконати умови, які йому поставив почесний патріарх Філарет, оскільки відповідні рішення були прийняті колегіально. За словами Епіфанія, він намагався знайти компроміс, але “чув тільки мову ультиматумів”.

© SYLA NEWS

147 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up