«Жодних домовленостей із ворогами України», – Валерій Веремчук (інтерв’ю)

Про плани та пріоритети роботи у Верховній Раді розповів Валерій Веремчук – голова  фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді і кандидат у народні депутати України у 116 виборчому окрузі (Залізничний та частина Шевченківського районів м.Львова). У межах інформаційного марафону «Вибори «П» в інтерактивному просторі Syla.news продовжують відслідковувати особливості виборчої кампанії.

Валерій Веремчук зазначає, що прийняв рішення балотуватись, оскільки прагне впроваджувати зміни, що «залежать від законодавчого рівня».

«Я сьогодні працюю в бюджетній комісії Львівської міської ради і я бачу, як кожного року наші кошти, які б мали залишатись на вирішення проблем Львова, львів’ян – і в інших містах аналогічно – в нас «висмикують» з бюджету. Тобто ті повноваження, які мала фінансувати держава, передають місту. Я бачу, як кожного року, прикриваючись гаслами децентралізації, хоча я «за» децентралізацію, за те, щоб її поглиблювати, за те, щоб міста отримували більше повноважень і саме головне – більше фінансів, щоб це були не декларації, а реальні справи», – каже він.

За словами Веремчука, особливої уваги у правовому полі потребує питання ціноутворення тарифів на комунальні послуги. А ще – він переконаний, ще кожен депутат-«мажоритарник» повинен відстоювати інтереси свого округу, в тому числі такі, що стосуються інфраструктурних проектів.

«Кілька років нам обіцяють, проте не закінчують північну кільцеву Львова. Тому всі фури їдуть через місто, блокують, розбивають наші міські дороги”, – пояснює кандидат у депутати.

“Мажоритарку”, на яку нарікають представники неурядових організацій, громадські активісти та представники різних політичних сил, Валерій Веремчук не вважає однозначно негативною, хоча і переконаний, що вибори мають проводитись за відкритими списками.

«Мажоритарка” не має бути гречкосійством і лобіюванням бізнесу. Це можливість представляти своїх виборців і доносити їхню думку на найвищому законодавчому органі» – , зазначає Веремчук.

Також кандидат в депутати каже, що незалежно від того, як пройдуть вибори, його команда спільно з громадянами продовжить втілювати в життя нові ідеї та створювати нові проекти. А щодо того, з ким у випадку перемоги на виборах готовий працювати у парламенті задля реалізації своїх ініціатив, а з ким – ні, кандидат відповів так:

«Дуже важливо сьогодні мати в парламенті досвідчених людей з позитивними історіями законодавчої діяльності. Але не бачу предмету домовленостей і спілкування з ворогами України – «Опозиційним блоком» та партією «За життя». Це проросійські сили. У їхньому списку відверті вороги України, сепаратисти, які закликали ворога на нашу територію та посіяли війну на нашій землі. Прикро, що ці люди сьогодні йдуть в парламент, а не сидять в тюрмах. Це відповідальність нинішнього генпрокурора».

Syla.news

1112 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up