Франція та Німеччина публічно підтримують повернення РФ до ПАРЄ, – Береза

Франція та Німеччина виступають за повернення делегації РФ до складу Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Про це ствердив постійний член делегації України в ПАРЄ Борислав Береза у Страсбурзі, передає “5 канал”.

Нардеп зазначив, що найбільше підтримує повернення РФ до ПАРЄ:

“Публічно це дві країни – Німеччина і Франція, а всі інші підтримують їх позицію задля того, щоб казати, ну бачите, такі дві потужні країни з такими потужними економіками кажуть, що треба повертати Росію задля того, щоб вона не вийшла з Ради Європи і задля того, щоб росіян не залишили можливості звертатися до ЄСПЛ…”.

Крім цього, Береза наголосив, що сьогодні, у понеділок 24 червня, повернення РФ до ПАРЄ неможливе, “все це буде продовжуватися мінімум протягом 2 днів, а максимум 3 дні. Подивимося, як буде проходити процес контрдій з боку української делегації та представників Великої Британії та Балтійських країн, Грузії, Польщі, Швеції, Румунії тощо – тих, хто нині взагалі хоче захистити майбутнє ПАРЄ та європейські цінності”.

Читати також:  Держави, які проголосували проти повернення РФ до ПАРЄ, підготують спільну резолюцію

Нагадаємо, сьогодні у Страсбурзі відкривається літня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, на якій можуть ухвалити рішення, що призведе до повернення російської делегації без виконання будь-яких умов.

Фото з відкритих джерел

Syla.news

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ:

146 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up