Зеленський вперше підписав закон

Президент України Володимир Зеленський підписав перший закон – №6350 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування”.

Про це йдеться на сторінці закону на сайті Верховної Ради.

Відомо, що президент підписав закон 19 червня.

Зазначається, що закон передбачає одноразову відпустку  у зв’язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів для осіб, які усиновили дитину з-поміж дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування,

Йдеться про те, що водночас при усиновленні двох і більше дітей надається 70 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини.

Читати також:  Мітингів під Радою не буде - штаб Зеленського

Також відомо, що така відпустка надається за умови, якщо заява про її надання надійшла не пізніше 3 місяців із дня набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини.

Нагадаємо, напередодні Президент України Володимир Зеленський подякував Меркель за збереження санкцій проти Росії і закликав подивитися на наслідки російської агресії на Донбасі тих, хто виступає за зняття цих санкцій.

Читати також:  Зеленський підписав указ про створення офісу президента та скорочення працівників АП

Фото з вільного доступу

Syla.news

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ:

133 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up