ЄС продовжив на рік санкції проти Росії за анексію Криму

Рада Європейського Союзу продовжила обмежувальні заходи, які запровадили проти Росії за незаконну анексію Криму та Севастополя, до 23 червня 2020 року.

Про це йдеться на сайті Ради Європейського Союзу.

“20 червня 2019 року Рада  продовжила обмежувальні заходи, які були запроваджені проти Росії за анексію Криму й Севастополя, до 23 червня 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється про заборону імпорту товарів з Криму й Севастополя до ЄС, інвестиції та туристичні послуги на півострові та експорт деяких товарів і технологій кримським компаніям.

У Раді ЄС зазначили, що союз підтримує суверенітет й територіальну цілісність України, а також не визнає й продовжує засуджувати порушення міжнародного права з боку Росії.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Європейський Союз може призупинити безвізовий режим для окремих країн через зростання прохачів притулку звідти.

Фото з вільного доступу

Syla.news

77 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up