У Зеленського представили план переведення держави у смартфон

Команда президента Володимира Зеленського розповіла, як переводитиме державні послуги в онлайн.

Про це команда повідомила під час обговорення концепції Держава в смартфоні з IT-комітетом Союзу українських підприємців.

“Ми маємо чіткі першочергові кроки на 2019 рік і конкретні цілі до 2024 року. Зокрема, план передбачає подолання головних цифрових бар’єрів – таких, як електронна ідентифікація. Уже в цьому році ми дамо імпульс проекту MobileID, введемо SmartID (електронний підпис в мобільному додатку ) і створимо зручну і доступну для українців мережу отримання сервісів eID. До 2024 року 75% населення має мати і вміти використовувати надійні і захищені кошти eID, і тоді українці назавжди забудуть, як виглядає чиновник і де він знаходиться, адже більше 90% всіх державних послуг ми переведемо в онлайн “, – зазначив радник президента Михайло Федоров.

Зазначається, що під час засідання комітету представили ​​дорожню карту розвитку електронних послуг, електронної ідентифікації, відкритих даних, реформи державних реєстрів та інтероперабельності (здатності систем до взаємодії), бачення структури управління цифровим розвитком і т.п.

Читати також:  Зеленський передав до парламенту законопроект про імпічмент

Також видання повідомляє, що члени IT-комітету дали свої рекомендації з приводу концепції “Держава в смартфоні”.

Як наголосив заступник голови комітету Дмитро Прядко, однією з основних проблем галузі був брак стратегічної і пріоритетної підтримки з боку держави.

“Головна мета комітету з IT – розвиток внутрішнього ринку і діджіталізація країни”, – зазначив він.

Наступник голови комітету також підкреслив, що для становлення внутрішнього ринку потрібні: демонополізація функції надання державних адміністративних послуг, відкриття регламентованого доступу до державних даних для бізнесу, створення бізнесом ІТ-сервісів на основі даних і конкуренція між провайдерами сервісів.

Читати також:  Зеленський підписав указ про створення офісу президента та скорочення працівників АП

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський поділився тим, що запитає президента країни-агресора Володимира Путіна під час їхньої першої зустрічі.

Фото з вільних джерел

Syla.news

200 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up