У Львові відкрили консульство Грузії

У четвер, 20 червня, на вулиці Гребінки, 8, відбулося відкриття почесного консульства Грузії у Львові.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

За словами почесного консула Грузії у Львові Ярослава Музичка, консульство Грузії у Львові вже існувало. У ньому працювали два консули Богдан Федоришин і Лівон Кучаїдзе. Однак, Федоришин помер у молодому віці, а Кучаїдзе закінчив свою місію у консульстві.

“Грузинська сторона вирішила і Міністерство закордонних справ Грузії вирішили відновити діяльність консульства для того, щоб зробити більш інтенсивними взаємини між двома державами. Консульство створили також і для того, щоб захищати інтереси грузин і розвивати туристичні та економічні зв’язки між нашими регіонами”, – зазначив почесний консул.


Відкриття розпочалося із виконання гімну обох держав – Грузії та України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе зазначив, що такі консульства вже є у Києві, Одесі та Харкові.

“За популярністю інших держав у Грузії Україна посіла перше місце з великом відривом. Це потрібно примножувати і зберігати. Львів нагадує мені Тбілісі за культурою, традиціями і звичаями. У Грузії дуже люблять українців”, – наголосив Думбадзе.

Також на заході були присутні представники міської влади, серед яких т.в.о. голови Львівської ОДА Ярослав Замлинський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Нагадаємо, у травні минулого року, Грузія розпочала процедури щодо припинення дипломатичних відносин з Сирією.

Вікторія Козар

Syla.news

118 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up