YanAir

Державіаслужба відновила сертифікат YanAir на польоти

Авіакомпанія усунула критичні зауваження, виявлені під час перевірки.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у Facebook.

“Після усунення критичних зауважень комісія Державіаслужби прийняла рішення відновити сертифікат авіакомпанії Yanair. Сьогодні із затримкою відбувся регулярний рейс Київ-Батумі. У той самий час сподіваємося, що ця авіакомпанія, як і інші, зрозуміла – ми жартувати і нехтувати безпекою пасажирів і регламентами не будемо”, – написав він.

Омелян також нагадав, що Державіаслужба буде вживати відповідних заходів щодо тих авіакомпаній, які виконують польоти невчасно.

“Авіакомпанія зобов’язана інформувати пасажирів про перенесення рейсів, її представник повинен бути на зв’язку з пасажирами, компенсувати час затримки або скасування польоту”, – підкреслив міністр.

Омелян нагадав, що пасажири, обираючи авіаперевізника, можуть враховувати рейтинги Міністерства інфраструктури, які публікують щомісяця.

“Наївно скаржитися на розлад шлунка, якщо ви купуєте шаурму біля метро в спеку. Це правило чинне і в політиці, і на транспорті”, – додав Омелян.

🇺🇦Після усунення критичних зауважень комісія Державіаслужби схвалила рішення поновити сертифікат авіакомпанії…

Опубліковано Volodymyr Omelyan Вівторок, 18 червня 2019 р.

Нагадаємо, раніше Володимир Омелян заявив, що “маршрутки зникнуть з українських доріг”.

 

Фото – з відкритих джерел

Syla.news

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ:

73 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up