Володимир Доманський: “Електронне урядування — це своєрідна форма е-демократії”.

Володимир Доманський: “Електронне урядування — це своєрідна форма е-демократії”.

 Селище Брюховичі, що біля Львова стало 194-им в Україні, яке впроваджує систему електронного урядування. Для цього владі довелося укласти меморандум з фондом “Східна Європа”. Як зазначив під час ефіру в інтерактивному просторі Syla.News селищний голова Брюховичів Володимир Доманський, електронне урядування — це своєрідна форма е-демократії, коли громада впливає на усі процеси в селищі.

Володимир Доманський повідомив, левову частку фінансування проекту лежить на плечах швейцарських партнерів. Брюховичі будуть дофінансовувати лише 10-15 тисяч гривень у рік. Цю суму бюджет селища може собі дозволити.

Мешканці Брюховичів зможуть подавати свої пропозиції щодо формування бюджету. “Третій рік поспіль спільно із Львівською облрадою займаємося мікропроектами, – каже пан Володимир. – Люди подають свої пропозиції. Коли вони беруть участь у фінансуванні проектів — це народовладдя”.

Для розгляду е-петиції на сесії Брюховицької селищної ради потрібно набрати певну кількість голосів (50). Також у рамках проекту є електронні консультації. Наприклад, замовити довідку і не стояти годинами в черзі. Спілкування з владою в електронному варіанті — на часі, вважає керівник Брюховичів.

Олена АШІОН для  Syla.News

3756 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up