Павло Петренко: “Мін’юст був одним з авторів люстраційного закону”

Першочергова реформа Міністерства юстиції України у постмайнанний період — долучення до розробки Закону України “Про люстрацію” .

Як зазначив в прямому ефірі інтерактивного простору Syla.News міністр юстиції України Павло Петренко, в Україні є і були запити на оновлення державних службовців. Відтак, Мін’юст став одним з активних авторів так званого перлюстраційного закону.

Одна з найбільш корумпованих систем державних сервісів — реєстраційна служба. Їй ніхто не довіряв. Були спроби їх перевчити. Але зрозумів, що це не можливо… Ми ліквідували реєстраційну службу, як клас, – наголосив міністр Петренко. – Ці функції ми першими передали органам місцевого самоврядування. Зараз реєстрації нерухомості і бізнесу — повноваження міських голів, голів сільрад та їх відкритих офісів. Це був перший етап децентралізації, який ми започаткували в уряді Володимира Гройсмана”.

За свою роботу у міністерстві юстиції, Павло Петренко вважає своїм найбільшим досягненням  саме захист прав дітей. Торік його відомство аналізувало стан виконання судових рішень в Україні. Третина судових рішень стосуються стягнення аліментів, а це соціальна проблема. Понад три мільйони дітей в Україні живуть у неповних сім’ях. Кожну п’яту дитину мама виховує самостійно (також мама вказує батька зі слів. – Авт.).  Реформа органів юстиції щодо стягнення аліментів — одна з найважливіших. Деякі рішення суду щодо аліментів не виконували десятиріччями.

Олена АШІОН для  Syla.News

263 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up