Парубій передав у Конституційний суд документи про чисельність коаліції

Голова Верховної Ради Андрій Парубій передав у Конституційний суд документи про чисельність парламентських фракцій на момент виходу з неї фракції «Народного фронту».

Про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

«Я передав як голова Верховної Ради до суду кілька важливих документів. Один із них це – документ чисельності двох фракцій, які входили в склад коаліції», — ствердив Парубій.

«Крім того, я передав інший документ — заяви, які надходили в апарат ВР про вихід з коаліції. Коаліція на початку свого створення нараховувала 302 народних депутати, я передав усі заяви народних депутатів, які написали заяви про вихід з коаліції, і якщо кількість цих заяв відняти від цифри 302, то виходить більше ніж 226», — підкреслив спікер парламенту.

Парубій зазначив, що передані ним документи підтверджують той факт, що парламентська коаліція існувала до виходу з неї фракції «Народного фронту».

Парубій також наголосив, що до складу коаліції крім двох фракцій входили також і позафракційні депутати.

Фото з вільного доступу

Syla.news

Читайте більше:

Парубій підписав закон про ТСК, у якому прописана процедура імпічменту президента

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up